Username:
Password:

کاتالوگ گروه تحقیقاتی صنعتی مترا
آزمایشگاه مترا :
مجموعه آزمايشگاه‌هاي گروه تحقيقاتي صنعتي مترا از معتبرترين آزمايشگاه‌هاي صنعتي تحقيقاتي مي‌باشد كه با بهره‌گيري از نيروي انساني متبحر و آموزش ديده و دقيقترين تجهيزات و ماشين آلات آزمايشگاهي، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است. خط مشي كيفي اين گروه، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارايه بهترين خدمات با قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن و با رعايت اصول رازداري و قابليت اطمينان و صحه گذاري است.

استقرار الزامات نظام اكريديته بين المللي ISO/IEC 17025 و اخذ گواهينامه هاي تائيديه بين المللي و ملي نظير گواهينامه DNV نروژ، RWTÜV آلمان، عضويت در انجمن آزمايشگاههاي همكار آزمون و كاليبراسيون سازمان ملی استاندارد، مشاركت فعال در كميته هاي تدوين استانداردهاي ملي و بين المللي و تلاش در همكاري هر چه بيشتر با شركتها و سازمانهاي صنعتي/ تحقيقاتي در زمينه حل مشكلات فني حتي با سرمايه‌گذاري در خريد تجهيزات، صحه گذاري/ آزمون مورد نظر صنايع مختلف مؤيد توانايي اين گروه در برآورده سازي خواسته ها و نيازهاي مشتري ميباشد.
بهره‌گيري از توان مهندسي متخصصين كارآزموده و مجرب به همراه وجود زيرساخت‌هاي نرم افزاري مديريت دانش و نيز تجهيزات آزمايشگاهي دقيق و منطبق بر الزامات استانداردهاي بين‌المللي، همگي در ياري‌رساني و ارايه خدمات هرچه بهتر به مشتريان تمركز يافته‌اند.

از جمله افتخارات اين آزمايشگاه، سابقه همكاري بيش از دوازده سال با سازمان ملی استاندارد به عنوان آزمايشگاه همكار، مشاركت در تدوين بيش از یکصد و هشتاد عنوان استاندارد ملي، رياست كميته‌ي فني متناظر ISO/TC 35 در ايران و نيز همكاري دراز مدت با شركتهاي اعتباردهي و بازرسي فني بين‌المللي نظير DNV, BV, TÜV, SGS, GL و ... مي‌باشد.

اين آزمايشگاه موفق به اخذ گواهينامه تاييد صلاحيت موسسه استاندارد وتحقيقات صنعتي ايران در سال 81 گرديد. همچنين آزمايشگاه مترا متفخر به دريافت لوح سپاس و عنوان آزمايشگاه همكار نمونه ي اداره‌ي استاندارد در بخش شيميايي در سال 88 و 89 مي‌باشد.
محصولات و فرآورده‌های مورد آزمون :
با توجه به گستره‌ي خدمات آزمايشگاهي آزمايشگاههاي مترا، قابليت انجام آزمون‌های کنترل کیفی، تعیین ماهیت و صدور گواهی‌نامه‌های فنی و تاییدیه محصول بر روي محصولات و فراورده‌های متنوع ميسر مي‌باشد. در زير اشاره‌اي به برخي از اين محصولات و فراورده‌ها شده است :
- رنگ و پوشش
- پليمر (لاستيك ـ پلاستيك ـ كامپوزيت)
- ظروف و لفافه‌هاي بسته‌بندي
- قير و تار
- چسب
- مركب و جوهر
- مايعات خنك كننده ...
ارايه بسته كامل آزمون و تاييديه كيفي محصول :
آزمايشگاه مترا نسبت به صدور گواهينامههاي ملي و بين المللي كيفي محصول بر روي محصولات توليدي، وارداتي و صادراتي با مشاركت آزمايشگاههاي همكار اقدام مينمايد. انواع گواهينامه هاي قابل ارايه عبارتند از:
- Product Quality Certificate
- Type Approval
- Test Examination
- گواهينامه تاييديه كيفي اتحاديه اروپا
برخي از مهمترين بسته‌هاي آزمون قابل انجام به شرح زيرند:
- صدور گواهينامه‌ي تاييديه ...
طبقه‌بندی موضوعی آزمون‌ها :
مجموعه ي آزمايشگاههاي مترا قابليت اجراي بيش از 900 آزمون (ْTest Method) در گروههاي مختلف را دارا ميباشد. اين آزمونها را ميتوان در گروههاي چهارده گانه ي زير دسته بندي نمود:
- جوزدگي - Weathering Test
آزمونهاي بررسي خواص مقاومتي و دوامي مواد و قطعات در برابر شرايط محيطي و اتمسفري تخريب كننده شتابيده از قبيل آزمونهاي UV، Xenon، گرما و سرما، رطوبت، محيطهاي خورنده و ...
- خوردگي و حفاظت در برابر ...
خدمات مهندسی آزمون :
واحد مهندسي گروه مترا به منظور بهينهسازي در كاربري تجهيزات و ابزارهاي فني و افزايش راندمان منابع انساني جهت نيل به افزايش بهره وري و توسعه دامنه ي خدمات آزمون و تسريع در پاسخگويي به پروژه هاي نوين صنعتي، فعاليت مينمايد. برخي از فعاليتهاي مشتري محور اين واحد به شرح زير ميباشند:
1. ايجاد قابليت انجام محدوده ي وسيعي از آزمونها به صورت بسته ي كامل (پكيج)
2. ارايه گزارشهاي مهندسي شده بر پايه متون استاندارد
3. ...
Home
About us
Services
Our clients
Contact us
تقویم دوره‌های آموزشی زمستان ۹۴
جهت اطلاع از تقویم آموزشی مترا آکادمی در زمستان ۹۴، شما می‌توانید فایل محتوی اطلاعات تکمیلی دوره‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی را از صفحه‌ی اصلی دانلود و مشاهده نموده یا جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۳۷۶۰۱۰ الی ۱۹، ...
کتاب دیگری از سری مجموعه کتاب‌های علوم و تکنولوژی رنگ با تمرکز بر موضوع رزین‌ها به قلم آقای مهندس حمید رقمی منتشر شد.
کتاب دیگری از سری مجموعه کتاب‌های علوم و تکنولوژی رنگ با تمرکز بر موضوع رزین‌ها به قلم آقای مهندس حمید رقمی منتشر شد. در ادامه جهت آشنایی شما بخش‌هایی از پیش‌گفتار کتاب آورده شده است. پیش‌گفتار شاید روال معمول در نگارش پیش‌گفتار ...
برگزاری work-shopها و سمینارهای علمی و فنی، همزمان با برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین تهران در سالن ۱-۴۴ (سالن مبنا) نمایشگاه بین المللی تهران؛ ۱۵ تا ۱۸ آذر ۹۴
گروه مترا با مشارکت شرکت بانیان امید، این بار هم همچون سنوات قبل به منظور ایجاد فضایی متفاوت و تعاملی بین شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان در نمایشگاه‌ها٬ همزمان با برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران اقدام به برگزاری ...


Copyright 2005-2017, Metra Co., All Rights Reserved.
Designed by Sirang Rasaneh