Username:
Password:

کاتالوگ گروه تحقیقاتی صنعتی مترا METRA Group catalog

پیش‌نویس استانداردهای رنگ‌های ترافیک سرد - دوجزئی - گرم
شرایط ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های آموزشی مترا آکادمی :
کلیه متقاضیان ثبت نام در دوره های آموزشی مترا آکادمی می توانند با مطالعه مشخصات (سیلابس) و تاریخ برگزاری دوره های آموزشی و با توجه به سطح هر دوره (*:‌پایه، +:تخصصی)، دوره های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است جهت بهره‌گیری کامل از موضوعات دوره آموزشی، مناسب است دانش‌پژوهان محترم دارای مدرک تحصیلی یا سابقه کاری مرتبط باشند.
- دوره‌هایی که با علامت # مشخص شده‌اند، دارای کارگاه عملی می‌باشند.
- جهت انجام پیش‌ثبت‌نام لازم است ابتدا فرم ثبت‌نام (قرارداد آموزشی) تکمیل و به آکادمی ارسال گردد. فرم ثبت‌نام را میتوانید از لینک سمت چپ این صفحه تحت عنوان «شرایط ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی و فرم ثبت‌نام» دانلود کنید.
- به منظور انجام ثبت نام قطعی، الزامیست هزینه دوره (به علاوه ۹% عوارض و مالیات بر ارزش افزوده) حداکثر تا یک هفته قبل از شروع دوره در وجه شرکت مترا داتش گستر به صورت چک تحویل یا به حساب .................... واریز و کپی فیش به آکادمی ارسال گردد.
- خواهشمند است در فیش‌های واریزی ارسال شده، حتما نام و نام خانوادگی و کد دوره موردنظر درج گردد،
- متقاضیانی که از طرف سازمان متبوع معرفی می‌شوند، لازم است علاوه بر فرم ثبت‌نام، معرفی‌نامه رسمی آن سازمان را نیز به موسسه ارسال نمایند.
- آخرین مهلت ثبت‌نام در هر دوره حداکثر یک هفته قبل از آغاز آن دوره می‌باشد.
- دعوتنامه‌های دوره‌های آموزشی، حاوی اطلاعات مربوط به زمان و مکان برگزاری، یک هفته قبل از شروع هر دوره فقط از طریق شماره نمابر ذکر شده در فرم ثبت‌نام، برای شرکت‌کنندگان ارسال میشود.
- هرگونه انصراف از شرکت در دوره، باید تا یک هفته قبل از برگزاری دوره کتبا به بخش آموزش موسسه اعلام شود. بدیهی است در صورت انصراف پس از زمان مقرر۱۰،% از مبلغ واریزی کسر و مابقی عودت خواهد شد.
- با توجه به محدودیت ظرفیت دوره‌ها الویت با اشخاص و سازمان‌هایی است که سریع‌تر اقدام به ثبت‌نام قطعی نموده باشند.
- از آنجا که برگزاری دوره‌های آموزشی این دفترچه منوط به، به حد نصاب رسیدن تعداد دانش پژوهان می‌باشد، لذا هر گونه تغییر احتمالی در زمان برگزاری دوره‌ها در اولین فرصت به اطلاع شرکت‌کنندگان در فهرست ثبت‌نام قطعی می‌رسد و در صورت به حد نصاب نرسیدن هر دوره، هزینه دوره قابل استرداد خواهد بود.
شرایط استفاده از تخفیف
- سازمان‌هایی که در این مجموعه بیش از ۴نفر/دوره از طرف آنها ثبت نام قطعی شده است، از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.
- معرفی‌شدگان از طرف ادارات ملی استاندارد استان‌ها، اعضای انجمن همگن پلاستیک و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا)، اعضای انجمن تولید کنندگان رنگ و محصولات وابسته، انجمن شرکت‌های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو با ارائه معرفین‌امه می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف استفاده نمایند.
آزمون و گواهی‌نامه
- در پایان هر دوره شرکت‌کنندگان در آزمون مربوطه شرکت خواهند کرد و به ایشان گواهی‌نامه گذراندن دوره اعطا خواهد شد. در صورت عدم حضور در آزمون، گواهی‌نامه حضور به شرکتٰ‌کنندگان اعطا می‌شود. جهت آگاهی از گواهی‌نامه های دوره‌های مختلف با بخش آموزش تماس حاصل فرمایید.
ارتباط با ما
- جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش مترا آکادمی شماره ۸۸۳۷۶۰۱۰ الی ۱۹ داخلی ۳۱۷ تماس یا به آدرس academy@metragroup.org ایمیل بزنید.

کلیه دوره‌های آموزش مترا آکادمی می‌توانند با محتوای سفارشی و/یا در محل درخواست‌کننده (in-house) نیز برگزار شوند.
Home
About us
Services
Our clients
Contact us
● آدرس دفتر مرکزی و آدرس سایت آزمایشگاهی شماره یک گروه تحقیقاتی صنعتی مترا
● آدرس‌های سایت‌های گروه تحقیقاتی و صنعتی مترا ۱- آدرس دفتر مرکزی: • تهران، بلوار مرزداران غربی، خیابان ابراهیمی، مجتمع تجاری اداری الوند، بال جنوبی، طبقه ۱۲ واحدهای ۱۲۰۵ و ۱۲۰۶ • کدپستی: 1463738893 • لینک موقعیت جغرافیایی دفتر ...
● محل پذیرش نمونه‌های آزمایشگاهی در استان تهران
● پذیرش نمونه‌ها برای آزمون: پذیرش نمونه در استان تهران فقط در نشانی سایت آزمایشگاهی شماره یک گروه مترا واقع در کیلومتر ۱۹ جاده قدیم تهران-کرج، شهر قدس (نشانی زیر) در ساعات اداری (روزهای شنبه تا جهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ و روزهای ...
تعطیلات تابستانی گروه مترا از پانزدهم تا بیستم مرداد ۱۴۰۱
بدین وسیله به اطلاع کلیه مشتریان و مراجعه‌کنندگان به واحدهای گروه مترا می‌رساند،‌ که کلیه واحدهای گروه مترا از تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ تا ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ به مدت یک هفته (۳ روز کاری) تعطیل می‌باشد. در این مدت فقط واحد نگهبانی سایت شماره یک (شهر ...


Copyright 2005-2024, Metra Co., All Rights Reserved.
Designed by Sirang Rasaneh