Username:
Password:

کاتالوگ گروه تحقیقاتی صنعتی مترا METRA Group catalog

پیش‌نویس استانداردهای رنگ‌های ترافیک سرد - دوجزئی - گرم
آزمایشگاه‌های گروه مترا :
مجموعه آزمايشگاه‌هاي گروه تحقيقاتي صنعتي مترا از معتبرترين آزمايشگاه‌هاي صنعتي تحقيقاتي مي‌باشد كه با بهره‌گيري از نيروي انساني متبحر و آموزش‌ديده و دقيقترين تجهيزات و ماشين‌آلات آزمايشگاهي، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است. خط مشي كيفي اين گروه، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارايه بهترين خدمات با قيمت‌هاي رقابتي، در كوتاه‌ترين زمان ممكن و با رعايت اصول رازداري و قابليت اطمينان و صحه گذاري است.

استقرار الزامات نظام اكريديته بين المللي آزمایشگاه ISO/IEC 17025 و اخذ گواهينامه‌هاي تائيديه بين‌المللي و ملي نظير گواهينامه DNV نروژ، RWTÜV آلمان، عضويت در انجمن آزمايشگاه‌هاي همكار آزمون و كاليبراسيون سازمان ملی استاندارد، مشاركت فعال در كميته هاي تدوين استانداردهاي ملي و بين‌المللي و تلاش در همكاري هر چه بيشتر با شركت‌ها و سازمان‌هاي صنعتي-تحقيقاتي در زمينه حل مشكلات فني حتي با سرمايه‌گذاري در خريد تجهيزات، صحه گذاري/ آزمون مورد نظر صنايع مختلف مؤيد توانايي اين گروه در برآورده‌سازي خواسته‌ها و نيازهاي مشتري مي‌باشد.
بهره‌گيري از توان دانشی و مهندسي متخصصين كارآزموده و مجرب به همراه وجود زيرساخت‌هاي نرم افزاري مديريت دانش و نيز تجهيزات آزمايشگاهي دقيق و منطبق بر الزامات استانداردهاي بين‌المللي، همگي در ياري‌رساني و ارايه خدمات هرچه بهتر به مشتريان تمركز يافته‌اند.

از جمله افتخارات اين آزمايشگاه، سابقه همكاري بيش از هفده سال با سازمان ملی استاندارد به عنوان آزمايشگاه همكار، مشاركت در تدوين بيش از دویست و بیست عنوان استاندارد ملي، رياست كميته‌ي فني متناظر ISO/TC 35 در ايران و نيز همكاري دراز مدت با سازمان‌هاي اعتباردهي و بازرسي فني بين‌المللي نظير DNV, BV, TÜV, SGS, GL و ... مي‌باشد.

اين آزمايشگاه موفق به اخذ 7 گواهي‌نامه تاييد صلاحيت از سازمان ملی استاندارد ایران (موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران وقت) در سال ۸۱ و اخذ گواهی‌نامه تائید صلاحیت ISO/IEC 17025 از سازمان ملی تائید صلاحیت ایران NACI گرديد. همچنين آزمايشگاه مترا متفخر به دريافت لوح سپاس و عنوان آزمايشگاه همكار نمونه ي اداره‌ي استاندارد در بخش شيميايي در سال ۸۸ و ۸۹ مي‌باشد.
محصولات و فرآورده‌های مورد آزمون در آزمایشگاه‌های گروه مترا :
با توجه به گستره‌ي خدمات آزمايشگاهي آزمايشگاه‌هاي مترا، قابليت انجام آزمون‌های کنترل کیفی، تعیین ماهیت و صدور گواهی‌نامه‌های فنی و تاییدیه محصول بر روي محصولات و فراورده‌های متنوع ميسر مي‌باشد. در زير اشاره‌اي به برخي از اين محصولات و فراورده‌ها شده است :
- رنگ و پوشش
- پليمر (لاستيک ـ پلاستيک ـ كامپوزيت)
- انواع پوشش‌های ضدحریق و آتش (آلی، پایه سیمانی، پایه گچی و ...)
- انواع فرآورده‌های ...
ارايه بسته كامل آزمون و تاييديه كيفي محصول :
آزمايشگاه مترا نسبت به صدور گواهينامههاي ملي و بين المللي كيفي محصول بر روي محصولات توليدي، وارداتي و صادراتي با مشاركت آزمايشگاههاي همكار اقدام مينمايد. انواع گواهينامه هاي قابل ارايه عبارتند از:
- Product Quality Certificate
- Type Approval
- Test Examination
- گواهينامه تاييديه كيفي اتحاديه اروپا
برخي از مهمترين بسته‌هاي آزمون قابل انجام به شرح زيرند:
- صدور گواهينامه‌ي تاييديه ...
طبقه‌بندی موضوعی آزمون‌ها :
مجموعه ي آزمايشگاههاي مترا قابليت اجراي بيش از ۱۷۰۰ آزمون (Test Method) در گروه‌هاي مختلف را دارا مي‌باشد. اين آزمون‌ها را مي‌توان در گروه‌هاي چهارده‌گانه‌ي زير دسته‌بندي نمود:
- جوزدگي - Weathering Test
آزمونهاي بررسي خواص مقاومتي و دوامي مواد و قطعات در برابر شرايط محيطي و اتمسفري تخريب كننده شتابيده از قبيل آزمونهاي UV، Xenon، گرما و سرما، رطوبت، محيطهاي خورنده و ...
- خوردگي و حفاظت در ...
خدمات مهندسی آزمون :
واحد مهندسي گروه مترا به منظور بهينه‌سازي در كاربري تجهيزات و ابزارهاي فني و افزايش راندمان منابع انساني جهت نيل به افزايش بهره‌وري و توسعه دامنه‌ي خدمات آزمون و تسريع در پاسخگويي به پروژه‌هاي نوين صنعتي، فعاليت مي‌نمايد. برخي از فعاليت‌هاي مشتريمحور اين واحد به شرح زير مي‌باشند:
- ايجاد قابليت انجام محدوده‌ي وسيعي از آزمونها به صورت بسته‌ي كامل (پكيج)
- ارايه گزارش‌هاي مهندسي شده بر پايه متون ...
Home
About us
Services
Our clients
Contact us
● آدرس دفتر مرکزی و آدرس سایت آزمایشگاهی شماره یک گروه تحقیقاتی صنعتی مترا
● آدرس‌های سایت‌های گروه تحقیقاتی و صنعتی مترا ۱- آدرس دفتر مرکزی: • تهران، بلوار مرزداران غربی، خیابان ابراهیمی، مجتمع تجاری اداری الوند، بال جنوبی، طبقه ۱۲ واحدهای ۱۲۰۵ و ۱۲۰۶ • کدپستی: 1463738893 • لینک موقعیت جغرافیایی دفتر ...
● محل پذیرش نمونه‌های آزمایشگاهی در استان تهران
● پذیرش نمونه‌ها برای آزمون: پذیرش نمونه در استان تهران فقط در نشانی سایت آزمایشگاهی شماره یک گروه مترا واقع در کیلومتر ۱۹ جاده قدیم تهران-کرج، شهر قدس (نشانی زیر) در ساعات اداری (روزهای شنبه تا جهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ و روزهای ...
تعطیلات تابستانی گروه مترا از پانزدهم تا بیستم مرداد ۱۴۰۱
بدین وسیله به اطلاع کلیه مشتریان و مراجعه‌کنندگان به واحدهای گروه مترا می‌رساند،‌ که کلیه واحدهای گروه مترا از تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ تا ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ به مدت یک هفته (۳ روز کاری) تعطیل می‌باشد. در این مدت فقط واحد نگهبانی سایت شماره یک (شهر ...


Copyright 2005-2024, Metra Co., All Rights Reserved.
Designed by Sirang Rasaneh