Username:
Password:

کاتالوگ گروه تحقیقاتی صنعتی مترا METRA Group catalog

پیش‌نویس استانداردهای رنگ‌های ترافیک سرد - دوجزئی - گرم
خدمات آزمایشگاهی و تاییدیه محصول :
آزمايشگاه مترا به عنوان مجهزترين و یکی از معتبرترين آزمايشگاه‌های همكار سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي در حوزه آزمون‌هاي خوردگي، رنگ و رزين، پليمرها و صنايع وابسته نظير پلاستيک، لاستيک و كامپوزيت، فيلم و بسته‌بندي، چسب، عايق، مواد سلولزی، محصولات مقاوم به آتش و حریق و ... فعاليت مي‌كند.
برخي از حوزه‌هاي خدمات آزمايشگاه مترا به شرح زير مي‌باشد:

آزمون‌هاي شناسايي و آناليز مواد
آزمون‎هاي كنترل كيفي درخواستي بر اساس استانداردهاي ملي و بين المللي
پس از دريافت درخواست مشتري، استانداردهاي مورد نظر و روش‎هاي انجام آزمون مورد بررسي قرار گرفته و مطابق با شرايط كاربري و محيطي مورد انتظار، روش‎هاي انجام آزمون مناسب با آن پيشنهاد و اجرا مي‌گردد.
طراحي و اجراي آزمون (Test Plan & Test Method) براي مواد/ محصولات ويژه
طراحي آزمون‎هاي ويژه منطبق بر كاربرد، كاركرد، شرايط كاربري و پيش بيني طول عمر محصول با استفاده از تجارب متخصصين و پايگاه‏هاي دانش به سرعت و به سهولت ميسر ميباشد.
ارايه بسته‎هاي كامل آزمون و صدور گواهينامه
اين آزمايشگاه در راستاي توسعه خدمات خود و ارتقاي سطح كيفي بسياري از محصولات و مشاركت در طرح‌هاي بزرگ صنعتي و صيانت از حقوق مصرف‌کنندگان، بسياري از آزمون‌هاي كيفي محصولات را اجرا مي‌كند كه منتهي به صدور گواهينامه‎هاي تاييد كيفي ملي و بين‌المللي محصول مي‎گردد.
خدمات مشاوره در توسعه سطح كيفي محصولات و رفع عدم انطباق‌ها
با بهره‌گيري از مشاهدات آزمايشگاهي و پشتيباني واحد مهندسي و تحقيقات گروه مترا و ارائه راهكارها با تغيير فرآيند ساخت و تغيير فرمولاسيون.
اجراي طرح‎هاي «آزمون‌های مهارت»، «مقايسه‎های بين‌آزمايشگاهي» و «فعاليت‌هاي تضمين كيفيت نتایج آزمون»
انجام مشاوره در زمينه تجهيز آزمايشگاه‌هاي كنترل كيفي
مشاوره و ساخت دستگاه‌هاي كنترل كيفي محصولات
Home
About us
Services
Our clients
Contact us
● آدرس دفتر مرکزی و آدرس سایت آزمایشگاهی شماره یک گروه تحقیقاتی صنعتی مترا
● آدرس‌های سایت‌های گروه تحقیقاتی و صنعتی مترا ۱- آدرس دفتر مرکزی: • تهران، بلوار مرزداران غربی، خیابان ابراهیمی، مجتمع تجاری اداری الوند، بال جنوبی، طبقه ۱۲ واحدهای ۱۲۰۵ و ۱۲۰۶ • کدپستی: 1463738893 • لینک موقعیت جغرافیایی دفتر ...
● محل پذیرش نمونه‌های آزمایشگاهی در استان تهران
● پذیرش نمونه‌ها برای آزمون: پذیرش نمونه در استان تهران فقط در نشانی سایت آزمایشگاهی شماره یک گروه مترا واقع در کیلومتر ۱۹ جاده قدیم تهران-کرج، شهر قدس (نشانی زیر) در ساعات اداری (روزهای شنبه تا جهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ و روزهای ...
تعطیلات تابستانی گروه مترا از پانزدهم تا بیستم مرداد ۱۴۰۱
بدین وسیله به اطلاع کلیه مشتریان و مراجعه‌کنندگان به واحدهای گروه مترا می‌رساند،‌ که کلیه واحدهای گروه مترا از تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ تا ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ به مدت یک هفته (۳ روز کاری) تعطیل می‌باشد. در این مدت فقط واحد نگهبانی سایت شماره یک (شهر ...


Copyright 2005-2024, Metra Co., All Rights Reserved.
Designed by Sirang Rasaneh